Sezóna 2017 – Ondrej Kubo

23-ročný rodák z Piešťan Ondrej Kubo uplynulú sezónu oslnil na domácej pôde. Zvíťazil v celkovom poradí mužov v Slovenskom pohári v triatlone aj duatlone a ako čerešničkou na torte bolo jeho víťazstvo na M-SR v Hurbanove v závere sezóny. Keďže Ondrej je pre mnohých ľudí veľkým prekvapením a “neznámou“, prinášame Vám rozhovor v ktorom hovorí o jeho športovej histórii, tréningu, plánoch a cieľoch do budúcnosti.
čítaj viac

Málo času na tréning, čo s tým?

Takmer žiaden čas, ale veľká chuť niečo robiť? Tieto tréningové „rýchlovky“ zvládnete za polhodinu.
Všetci to poznáme: rodinné oslavy, dlhé meetingy, dôležité termíny, zápchy na cestách – dôvodov, prečo nemáme dostatok času na tréning je skutočne veľa. Sú dni, kedy sme radi, že máme aspoň 30 minút na šport. Oplatí sa nám vôbec ísť na tak krátku dobu na plaváreň, vytiahnuť bicykel z pivnice, alebo si ísť zabehať?
čítaj viac

Akvatlon Nové Zámky

V nedeľu sa zúčastnili naši malí aj veľkí ďalšieho akvatlonu v Nových Zámkoch, ktorý bol prvým pretekom Slovenského pohára. Medzi veľkými dosiahli na pódiové umiestnenie Daniel a Oliver, aj keď nepretekali podľa svojich predstáv. Naše mládežnícke zastúpenie v počte 14 kusov bolo poväčšine zbierať skúsenosti. V detských kategóriách sa zišla naozaj dobrá konkurencia, nakoľko preteku sa zúčastnili aj mnohí plavci.

čítaj viac