Sústredenie v Zell am See s našimi bejnaminmi

Na tretie sústredenie tohto roka v nádhernom Zell am See sme okrem dospelých zobrali aj našich benjaminov. Deti absolvovali šesť dní plných aktivít, a to nielen na bicykli a v bazéne. Cyklistické tréningy prebiehali po rozsiahlich cyklo cestách v údolí. Plavecké zas na krásnom kúpalisku s 25m bazénom a bežecké po miestnych cestičkách v okolí jazera a na ihrisku s anglickým trávnikom, kde sme mohli trénovať bosí.
 
Deti absolvovali aj turistiku a za odmenu zas bobovú dráhu. Toto sústredenie bolo výborne, nielen ako tréning, ale slúžil hlavne na to, aby sa nás kolektív spevnil a posilnili sa vzťahy a priateľstvá medzi nami. Ako sa deťom páčilo sa dočítate v ich reportoch. :)
 
Aďa: Toto bolo moje prvé sústredenie. Veľmi sa mi tu páčilo, aj keď nám niekedy nevyšlo počasie. Bola tu veľká zábava a aj túra bola super.
 
Marek: Prvý krát som bol na triatlonovom sústredení. Na bicykli sme jazdili v nádhernej prírode. Prvýkrát som zabicykloval také dlhé vzdialenosti. Strašne sa mi páčila hádzaná, ktorú sme hrali po bežeckom tréningu, ktorý bol tiež super. Plávanie bolo tiež dobré, ale voda v bazéne bola dosť studená. Dúfam, že sa tam stretneme aj na budúci rok.
 
Alex: Celý týždeň bol veľmi zábavný a plný tréningov, ktoré sa mi veľmi páčili. Aj napriek menším problémom a hádkam sa mi pobyt veľmi páčil a určite by som išiel aj ďalší rok. Sme celkom dobrý kolektív a mame tých najlepších trénerov, s ktorými verím že dosiahneme veľké úspechy. Ďakujem za super týždeň Danka, Milan a Maroš spolu s ostatnými dospelými aj deťmi som zažil úžasné sústredenie.
 
Adam: Celý týždeň bol super. Bol plný zábavy a úspechov aj neúspechov, prekvapení a únavy. Spať na izbe s chalanmi bolo super. Aj keď Marek odišiel, dúfam, že to zostane zábava ako doteraz.
 
Silvia: Na to, že to bolo moje prvé sústredenie, tak bolo celkom fajn, síce na konci celkom nevyšlo počasie, ináč bolo pekne, bola sranda, dobré jedlo, spoznali sme sa a boli dobre tréningy. Občas niečo niekedy nevyšlo, ale ostatné bolo super. :)
 
Mirka: Toto bolo moje prvé oficiálne sústredenie, ktoré bolo v nádhernom prostredí a so super ľudmi. Počasie bolo celkom fajn. Tréningy boli výdatné, niektoré mi dali dosť zabrať. Musím pochváliť kuchárku za výbornú stravu a už sa teším na ďalšie takéto perfektné sústredenie.
 
Nikolaj: Bavil ma bicykel, aj hádzaná a prekážky. Nebavil ma veľmi výlet na horu. Varili tu super a aj plávanie sa mi páčilo.
 
Matúš: Toto triatlonové sústredenie sa mi veľmi páčilo až na to, že sme museli skoro vstávať a plávať. Jedlo bolo super a najmä AlioOlio :D. Na izbe bola kopa srandy a neporiadku. Dúfam že sa pôjde aj na budúci rok.
 

 
Photo credit: Realiz

komentárov