Na Pressburg triatlone dvanásť pódií, z toho štyri detské

Na bratislavskom Draždiaku sa uskutočnilo ďalšie kolo Slovenského pohára. Prestigio Realiz Team tam nemohol chýbať a z tohto pekného preteku s drobnými chybičkami si odnáša 12 pódiových umiestnení. Opäť sme zaznamenali pozoruhodnú bilanciu 6 – 4 – 2 a dokázali sme, že našu robotu si robíme svedomito a dobre.
 
Naše detičky spolu s rodičmi pôsobili ako jednoliaty team nielen po ľudskej stránke, ale aj výzorovej. V stane Realizu bolo veselo a deťmi sa to len tak hemžilo. Na štart sa ich postavilo 17 kusov. Na najvyšší stupienok dosiahla Ema, Adam, ktorý bol druhý a Mirka s Marekom si odniesli tretie miesta.
 
Pomaličky sa začínajú presadzovať aj úplný nováčikovia v našom detskom teame a z toho máme veľkú radosť. Ale hlavne nám ide o to aby sa deti hýbali, boli na vzduchu a nadväzovali ešte hlbšie priateľstvá medzi sebou.
 
Marek: Páčilo sa mi zázemie ktoré bolo podobné ako v Senci nepáčila sa mi organizácia preteku samotného. Do poslednej chvíle sme nevedeli aké vzdialenosti ideme, kedy štartujeme. Plávanie som nemal úplne najlepšie. Dohnal som to na bicykli lebo som mal prvý raz tretry. V behu musím ešte čo-to dotrénovať. Tretie miesto bolo pre mňa perfektným prekvapením.
 
Mirka: Pressburg triathlon na Draždiaku bol dobre zorganizovaný. Neplavalo sa mi vôbec dobre, mala som veľkú stratu a moja pozícia nebola vôbec dobra. Na biku sa ku mne prirútil ako raketa moj oddielovy parťák Marek, ktorý mi veľmi pomohol , potiahol ma a spolu sme predbehli niekoľko pretekárov a za to mu ďakujem. Bežalo sa mi ťažko , asi má ten Bike stal veľa síl. Ale idem dalej a už sa tesim na preteky o týždeň.
 
Alex: Pressburgský triatlon už mám za sebou, trošku som sa bál hlavne keď nám oznámili vzdialenosti určite sa mi teraz viac darilo ako v Senci a ani mi nevadila studená voda. Gratulujem Marekovi a Adamovi že sa umiestnili v prvej trojici, veľmi im to prajem a budem sa snažiť podávať čo najlepšie výkony, aby som tam bol raz aj ja.
 
Natálka: To plavko sa mi nepáčilo lebo keď som plávala, tí za mnou čo plávali ma ťahali za nohy a skoro ma pritopili. Bajk bol super ale tá zákruta na moste mohla byť menej prudká. Na tom behu bola dosť dlhá trať a dosť zle sa mi behalo. Ale zle sa mi behalo preto, lebo mám zranené koleno. Po preteku som išla do toho stanu, kde robili masáže. Občerstvenie bolo dobré. Som rada, že som došla do cieľa.:)
 
Jules: For me the race was not my best but I had fun, my bike and run was good it’s that I couldn’t keep my tempo in the swim which ruined the race for me but instead of that everything was good.
 
Ďuro: Mal som problém zaháknuť sa za niekým a keď som sa zahákol, baba predo mnou začala veľmi spomaľovať až začala plávať prsia a uvedomil som si že som 50metrov za ostatnými, tak som išiel ďalej sám. S depom som nemal problém, ani s nasadaním/zosadaním. Až na to že som to totálne domotal si myslím že som to zvládol celkom dobre. Ale fúkal vietor proti ktorému sa išlo ťažko. Tiež som spokojný, aj s časom oproti ostatným.
 

 
Photo credit: Realiz

komentárov